Nepál 12.500 Kč

Kalendář letenek do Nepálu za 12.500 Kč

Do země zasněžených velehor se můžete vydat se společností Etihad airways. Nepál nabízí úchvatná panoramata Himalájských vrcholů, nespočet historických památek a 15 národních parků. Navíc se jedná jednu z velmi levných zemí kde není problém sehnat pokoj v hotelu pro dva za 150 Kč za noc! Stejně tak jídlo a suvenýry zde koupíte za pakatel.

Nepal

Největším nákladem celé cesty se tak stává letenka – která běžně stojí okolo 20 tisíc, nyní máte na krátkou dobu možnost ji koupit za 12.500 Kč a odletět přitom z nedaleké Vídně. Zpáteční cesta končí v Mnichově.

Do Vídně můžete jet autobusy StudentAgency, Eurolines a dalšími – případně vlakem. Jízdenku z Brna pořídíte za 200-300 Kč. Na zpáteční cestě z Mnichovského letiště můžete využít stejné společnosti a jízdenku pořídíte od 700 Kč (Tourbus), Studentagency za 850 Kč. Celkem tedy za dopravu do Nepálu a zpět z ČR zaplatíte jen 13.500 Kč!

Vybírat můžete z termínů od listopadu do června 2014 – zejména doporučujeme pro návštěvu Nepálu duben-červen, což je ideální doba pro návštěvu země – teplé počasí bez deště a navíc je vše krásně rozkvetlé (včetně pověstných rododendrón).

Kalendář letenek do Nepálu za 12.500 Kč

nepal2

Průvodce Nepálem najdete: http://wikitravel.org/en/Nepal