Šílená středa – Gruzie od 1.300Kč

Polské aerolinky opět nabízejí výprodejní akci „Šílená středa“, která tento týden trvá celých 48hod a končí ve čtvrtek o půlnoci. Akční nabídka obsahuje lety z Varšavy, Krakova a Wroclavi během října-prosince 2012. Do Varšavy se lehce dostanete vlakem (990Kč za zpáteční jízdenku SporoTiket od Českých drah) – cesta trvá z 8 hodin z Prahy, případně necelých 5 z Ostravy. Druhou možností je PolskiBus, kde se dají v akci koupit jízdenky od 1PLN (6Kč) za jeden směr, výhodou je nízká cena, nevýhodou delší doba cesty. Krakov a Wroclaw jsou kousek od českých hranic a můžete se tam dopravit autem, případně vlakem. (do Wroclavi jezdí také PolskiBus, ceny od 6Kč).

Ceny letů začínají na 230PLN (1.300Kč) za zpáteční letenku. V nabídce je prakticky celá Evropa, nejlákavější jsou ceny letů do Moskvy, Tbilisi (Gruzie) anebo na Ukrajinu – protože do těchto destinací jsou letenky řádově o tisíce Kč dražší.

Kompletní nabídku je k dispozici na stránkách společnosti: http://www.lot.com/pl/en/web/newlot/promotion-details?promo=2051