Neuvěřitelné – Austrálie 15.800 Kč

Zpáteční letenka do Austrálie za polovinu běžné ceny a k tomu ještě možná 3 denní přestávka na návštěvu Singapuru jen za 618 EUR! Navíc s jednou z nejlepších aerolinek světa. Příkladový termín je s odletem 3. března z Amsterdamu do Singapuru, pokračovat budete 6. března do Sydney a vrátíte se 31. března ze Sydney do Vídně.

Objednávat za nejnižší cenu můžete na ebookers.de případně o něco dráže přímo na webu aerolinky. Zadejte Mehrere Flüge a kombinaci:

  • Amsterdam – Singapur 3.3
  • Singapur – Sydney 6.3
  • Sydney – Vienna 31.3

Snímek obrazovky 2013-08-29 v 8.36.52

 

Přímo v Austrálii se bez auta prakticky neobejdete – doporučujeme využít vyhledavač nejlevnějších aut přímo na našich stránkách, auto přímo na letišti v Sydney pořídíte od 570 Kč na den: https://www.magicka-evropa.cz/autopujcovna/

UBYTOVÁNÍ:

Zkuste Australské hostely za nízké ceny a pokud hledáte spíše soukromí a pohodlí, ani hotel Vás nevyjde extrémně draze – dvojlůžkový pokoj přímo v Sydney seženete od 1000 Kč na noc, v ostatních městech to bude ještě levnější.

Odlet je z Amsterdamu, kam se dostanete lehce s Easyjet přímo z Prahy za cenu okolo 1.000 Kč a návrat je do Vídně odkud přijedete přímo z letiště autobusem Student Agency.

singapore-infinity-pool